Az egyik kedvenc fényvédőm ❤️Ennek a fényvédőnek kellemes az állaga, és nem hagyja ragacsosnak az arcom. Mivel kombinált, pattanásokra hajlamos bőröm van, nagyon válogatós vagyok a fényvédővel kapcsolatban, de ez az egyTöbb információ
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!