Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
AjánlomMár több mint egy hónapja használom ezt a krémet, és nagyon szeretem. Zsíros, pattanásos bőröm van, és ez a krém a legjobb megoldás számomra nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmeTöbb információ
Kedvenc lettEddig mindig egyenként csomagolt szemtapaszokat használtam, gondoltam kipróbálom a tégelyes, több darabos verziót. Nagyon meggyőzött a termék, sokkal jobb, mint a külön csomagolt változatok,Több információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ