szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
CoolNagyon jól hűsít és nyugtatja a szem alatti részt. Biztosan újra fogom vasárolni! Külön tetszik a praktikus kis kanál, amivel könnyen ki lehet szedni a dobozból:)
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ
Frudia pore control serumNagyon szeretem ezt a szérumot, nagyon jó az állaga, gyorsan felszívódik és nem marad utána ragacsos a bőr. Mint látható, már alig van, egyértelműen újra fogok rendelni belőle.