SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
AjánlomMár több mint egy hónapja használom ezt a krémet, és nagyon szeretem. Zsíros, pattanásos bőröm van, és ez a krém a legjobb megoldás számomra nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmeTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ