Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.
AjánlomMár több mint egy hónapja használom ezt a krémet, és nagyon szeretem. Zsíros, pattanásos bőröm van, és ez a krém a legjobb megoldás számomra nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmeTöbb információ
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
Nagyon szeretem!Egy nyugodt illatú babakrémhez tudnám hasonlítani az illatát
Ha felkenem a bőrömre, még intenzív az illata, de aztán szépen elillan.
Hamar beszívódik, főleg az arcomon, a bőröm sokkal puháTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
CsodaszerNagyon sajnálom, hogy nem csináltam előtte/utána képet a bőrömről, mert már egy használat után is olyan látványos az eredmény, hogy alig akarom elhinni. Könnyű, vizes állaga van, nagyon kevéTöbb információ
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.