Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 4
Kiváló krém, hidratálja és puhává varázsolja a bőrt, ami nagyon jól illik az érett bőrömhöz.
Már egy hete használom, és tényleg érzem a különbséget. A bőröm hidratáltabb, rugalmasabb és egyenletesebb. Tetszik, hogy nem nehéz, és tökéletesen illeszkedik a rutinomba. Biztosan újra fogom venni. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra!
Szeretem a csigás arckrémeket - több márka krémjét próbáltam már-, mert gyönyörűen simítják, feszesítik, hidratálját a bőrt. Ez a krém sem kivétel: egész napos hidratáltságot biztosít és szépen kisimítja az arcbőrt, az összetevői (és az ára) pedig nagyon jók.
Semmi illata nincs, ami nekem személy szerint megfelel. Az állaga könnyű és kellemes, és gyorsan beszívódik. Jól hidratáltnak érződik. Biztosan kipróbálom a többi fajtát is. Nagyszerű ár-érték arány.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.