Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 19
A kedvenc krémem! Évek óta rendszeresen használom. Nagyszerű, friss illata van, az egyetlen krém, ami télen is képes hidratálni a bőröm.
Ezt a krémet én is ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nem használtam korábban c-vitamin tartalmú terméket, így kicsit féltem tőle. Kár volt. Ez a krém zseniális. Finom illata van. Erős, de engem nem zavar. Vízhiányos és érzékeny bőröm van, nem okozott irritációt. A bőröm beszippantja és olyan selymes a használata után, hogy nem tudok betelni vele. Biztosan fogok belőle rendelni.
Nemrég a vásárlásomhoz kaptam teszter termékként, és annyira elégedett voltam vele, hogy biztosan újra fogom rendelni, most már nagy kiszerelésben. Elsőre kicsit ijesztő, mert nehéz krémnek tűnik, de aztán szépen beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzetet. Száraz, érzékeny bőrre szuperül működik.
Nagyon jó krém, egy kevés is sokáig elég! Jó érzés a bőrön, mintának vettem, de imádom. Az illata is nagyszerű, enyhén citrusos!
Ajándékba kaptam a boltban..a krém könnyű, csodálatos, az illata abszolút isteni..Biztosan megrendelem!!
Egy igazán nagyszerű és meglepő termék, amely igényes, száraz, atópiás bőrre is alkalmas. Gyönyörűen hámlaszt és ragyogóvá teszi a bőrt. Ajánlom.
Ezt a krémet ajándékba is kaptam, csodálatos narancs illata van, enyhén zsíros, száraz a bőröm. Nagyon elégedett vagyok ezzel az oldallal, mindig boldoggá tesznek a több ezer ajándéktesztelővel🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Isteni citrusos illat, nyárra nagyon kellemes és könnyű krém. Csak mintát kaptam, de nyárra veszek egy nagy méretűt is :)
Nagyon kellemes krémet kaptam ajándékba. Egyáltalán nem ragad, és örömmel fogom használni a jövőben is.
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, de egyszerűen imádom. Gyönyörű lesz tőle az arcom reggelre.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.