SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
imádtam!!A Manyo Galac Niacin 2.0 Essence 30 ml-es változatát kaptam ajándékba az első rendelésem mellé, és teljesen odavagyok érte! Kellemes meglepetés volt, maga a termék pedig fantasztikus, könnyűTöbb információ
Gyulladás csökkentőNagyon jó esszencia. Táplálja, nyugtatja a gyulladt bőrt, amit ígér, meg is teszi. Már 2-3 napja szenvedtem a homlokomon lévő gyulladt pattanással. Nagyon szépen eltüntette a kisebb gyulladáTöbb információ
Szuper termék Szuper kis maszkok. Nem okozott irritációt, puha lett utána a bőröm. Más fajta anyag, mint a megszokott maszkok, de szerintem sokkal jobb, levegőzik a bőröm alatta. Csak ajánlani tudom! 🙂
SzérumAjándékba kaptam egy 15ml kiszerelést.
Még csak 2x használtam de már most biztosra mondhatom hogy csodaszérum. Kicsit sűrű, de hamar beszívódik és a bőröm imádja. Bármilyen krémet tudok rá hTöbb információ
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket