👍Többször vásároltam, az ízéhez nagyon nehéz hozzászokni, enyhén csíp. Viszont tapasztaltam a fehérítő hatást. Ami számomra nagyon nem tetszett az a csomagolás, fémből van és elég nehéz kinyoTöbb információ
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Nem vált beA krém számomra sűrű és nehéz, nehezen oszlik az arcbőrön. Felkenve fehér réteget hagy a bőrön, ami később beszívódik. De sajnos a homlokom órákkal később is fehér foltos volt tőle, nem szívTöbb információ
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
RemekElsősorban termeszetesen a letisztult design fogott meg, de már régóta szereztem a termékkel a jó visszajelzések miatt is. A külső megjelenést követően a belső tartalom is kellemes meglepetéTöbb információ
Mindig visszatérek hozzáMár a 3. üveg is üres. A 2. és 3. üveg között próbáltam más hasonló állagú krémet is (csak az ár miatt) de az nem ért fel ahhoz a hatáshoz, amit ez a kombucha krém nyújt. 75 g krém nekem regTöbb információ
Round lab hidratálóSzuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után.
Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nTöbb információ