Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket