Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
Szuper hidratálóKét hete használom esténként és reggelre szuper puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Kicsit nehéz megszokni az állagát felvitelkor, de ez inkább vicces, mint problémás. Plusz pont, hogy kevéTöbb információ
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket