Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Egy kicsit nehezebb állagú krémet kerestem, ami védőréteget hagy a szemem alatt, és nem csalódtam. Számomra nappali használatra tökéletes, jól működik smink alatt, és könnyen újra felvihető a nap folyamán (bár általában a táplálóbb szemkörnyékápoló krémeket részesítem előnyben).
Kiváló szemkörnyékápoló, ahogy láthatjátok, már a második csomagot használom, és már az utolsó cseppig "kifogytam" :))) Sűrűbb és nagyon hidratáló, kellemes, nem ül a bőrön, de nem kell túlzásba vinni a mennyiséget. Nagyon jó termék.
Jó szemkörnyékápoló krém, sűrűbb állagú, jól beszívódik. Úgy érzem, kicsit szárít, ezért mindig használok hidratáló szemkörnyékápoló krémet. Ebben a kombinációban nagyszerűen működik, és a szemkörnyék simábbnak érződik (nem hidratáló krém, igazából csak hidratál).
Tetszik. Elég sűrű az állaga a többihez képest, amit használok. Jól bemasszírozható és beszívódik anélkül, hogy maradványokat hagyna maga után.
Kiválóan hidratálja a szemkörnyék finom bőrét. Puha érzés és gyengéd feszesítés. Puha textúra, smink alá is alkalmas, már régóta keresek valami ilyet... Anyukámnak és nagymamámnak vettem, mindketten használják!
Nem láttam különösebb hatást, de a krém állaga tetszik.
A szemkörnyékápoló krém tényleg kiváló, ez az első, ami tényleg segített a szemem alatti sötét karikákon, amiket a fáradtság és a megterheltség okozott. Benton szemtapaszai ugyanilyen hatást váltottak ki. Véleményem szerint a krém összetétele is jó, a csomagban lévő mennyiség igazán bőséges (tekintve, hogy a szemkörnyékre nem kell annyi), és a szem körüli finom vonalakon és ráncokon is segít. Mindenképpen ajánlom!
Az első szemkrémem. 2 hónapos napi esti használat után nem láttam semmilyen hatást. Sűrű. Nekem nem túl kényelmes.
A szemem alatti nagy sötét karikák problémáim vannak, és ez még csak az első vásárlásom ebből a krémből. Az árnyékok kicsit csökkentek. Egyelőre elégedett vagyok.
Több terméket kipróbáltam már, de ez a krém nagyon szuper. Csak ajánlani tudom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.