ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.