HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
HidratálóNekem minden szérum tapad. Ha kenek fel krémet akkor nem tapadnak. Ilyen érzete van a bőrömnek. Ez nem a szérum hibája. Illata nincs. Állaga zselés. Jól beszívódik / picit tapad / . Nagy kisTöbb információ