Frudia pore control serumNagyon szeretem ezt a szérumot, nagyon jó az állaga, gyorsan felszívódik és nem marad utána ragacsos a bőr. Mint látható, már alig van, egyértelműen újra fogok rendelni belőle.
Méltó társa az olajnak!Szép sűrű arctisztító. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi is elég, mégis maximális a hatása. Kicsit csikorgós lesz a bőr, aki ezt nem kedveli, inkább gondolja át a megvételt, de én nagyoTöbb információ
Kollagén maszkElőször rendeltem ezt a maszkot, a vélemények alapján. Az első használat után az eredmény azonnal látható.
A maszk jól be volt csomagolva, ami nagyon tetszett.
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
Some by mi fényvédőEz az első olyan fényvédő, amely nem tömíti el a pórusaimat, illetve nem okozott további aknékat a bőrömön. Matt hatást biztosít és könnyed érzés az arcon.
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
Frudia pore control serumNagyon szeretem ezt a szérumot, nagyon jó az állaga, gyorsan felszívódik és nem marad utána ragacsos a bőr. Mint látható, már alig van, egyértelműen újra fogok rendelni belőle.