Könnyű esszenciaAjándékként kaptam a vásárlásom mellé, nagyon köszönöm 😘
Arctisztítás után nedves bőrre kenve megadja az alapot a többi lépésnek. Nincs illata, kellemes. Imádom a fermentált cuccokat 🤩
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Torriden booster a kék hidratáló Ez az első értékelésem ezen az oldalon. S ez az első Torriden termék amit kipróbáltam. A booster halvány kék színű, sűrűbb, folyékony állagú, illatmentes. Az arcomra kenve vizes ragyogással Több információ
Glass SkinNagyon szeretem ezt a szérumot, kicsit sűrűbb állagú, így inkább hidegebb időre ajánlom, és estére. Reggelre nagyon puha és sima lesz tőle a bőröm.
Benton Aloe Hyaluron CreamElső azt hittem nagyon jó lesz, nagyon jól hidratálja a bőröm. Viszont mindig ragacsos marad egy ideig így lefekvés előtt nagyon macerás. Örülök, hogy kevés kell belőle, de így is gyorsan foTöbb információ
Imádom!Szuper krém, éjszakára használom, feszesítő hatást is tapasztaltam! Nagyon jó textúra. Az illatával nem vagyok kibékülve csupán, de emiatt nem vennék el csillagot.
Könnyű esszenciaAjándékként kaptam a vásárlásom mellé, nagyon köszönöm 😘
Arctisztítás után nedves bőrre kenve megadja az alapot a többi lépésnek. Nincs illata, kellemes. Imádom a fermentált cuccokat 🤩
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket