Nagyon bevált Már korábban is vásároltam ezt a terméket, bevált a kombinált bőrömre. Könnyű eloszlatni, lemosni, szépen kitisztítja a pórusokat és nem irritál.
KorongokEz is visszatérő termék nálam ... már nem csak én használom, de a fiam is. Sőt, a mostani rendeléssel egy érkezett a hugomnak is, akinek szuper érzékeny az arcbőre.
HibàtlanTermèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetTöbb információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ