Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
Nagyon jó termékElőször csak egy termék mintával próbáltam ki, de annyira bevált, hogy rendeltem belőle egyet.
Száraz és érzékeny bőröm van, de még számomra is tökéletes. :)
Cica farm arctisztítóRemekül tisztít , kis mennyiségben is jól habzik. Kicsit feszíti a bőröm, de ettől függetlenül mélyen tisztítja azt, és friss érzést kölcsönöz neki. Használat után puhábbnak, simábbnak érzemTöbb információ
Érdekes, de jóEddig még nem használtam, olaj bázisú tisztítót, ezért nekem érdekes volt. De láthatóan tisztít. És könnyen eltávolítható a maradék olaj az arcról.
Nincs különösebb illata.
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ