Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 12
Nem alkalmas kombinált/zsíros bőrre, hosszabb ideig használtam, hogy igazán teszteljem. Mosás után a bőr mintha egy filmréteggel lett volna bevonva, és a pórusok egyáltalán nem tisztultak meg, az volt az érzésem, hogy nem volt elegendő a mosás, és az elhalt hámsejtek láthatóak maradtak az arcon. Ez a gél más bőrtípusra lesz alkalmasabb. Előtte Haruharu Wonder tisztító gélt használtam, amivel nagyon elégedett voltam, jelenleg pedig MA:NYO Bifida Complex gélre váltottam, ami szintén nagyon jó, azt mondanám, hogy még jobb is, mint a Haruharu.
Kellemes, nem csíp, nem szúr, jól habzik, 40+ éves nőknek ajánlom😁
100%-ban nem alkalmas száraz bőrre. A tisztítószer olyan illatú, mint a szokásos, legolcsóbb kemény szappan, és pontosan ugyanúgy viselkedik. Meglehetősen agresszíven hat – irritálja, jelentősen kiszárítja a bőrt, és feszességérzetet okoz. Használat után a finom mimikai ráncok még jobban láthatóvá váltak. Száraz és érzékeny bőrre határozottan nem ajánlom.
Körülbelül egy éve használom a tollat. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak nagyon kis mennyiséget kell használni, víz hozzáadása után finom habot hoz létre, amely gyönyörűen tisztítja a bőrt. Nem szárítja ki a bőrt, és semmilyen módon nem irritálja. Az aknés problémák fokozatosan megszűntek. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a márkával, és minden problémás bőrűnek ajánlom.
Szép termék, nem irritál és szépen tisztít. Habok, könnyű állagú. A bőr puha és nem feszes.
Csodálatos termék! Nagyon hatékony. Kellemes az állaga és remekül habzik. Tisztítás után a bőr kellemesen sima és puha lesz. Ajánlom!
Kiváló tisztító hab, jól tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Gazdaságos fogyasztás, kis mennyiség is elég az egész arc megtisztításához. Tisztító balzsam után használom.
nagyon szép tömény hab, tényleg kevés kell! nagyon kellemes a bőrön - siklik, jól érzi magát utána a bőr, eltűnnek a pattanások és nagyon ragyogó és olyan tiszta, ez a hatás már az első használat után látható
Kiváló! Ezzel a krémmel a tisztítás öröm. A bőr gyönyörűen puha utána. Határozottan ajánlom és újra fogom vásárolni!
Nekem ez inkább egy könnyű krémes bőrtisztító, de nagyon gyengéd és egyben hidratáló, mosás után kellemes a bőr és nagyon sima tapintású, korom 50+
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.