Nagyon ajánlomNehezen találok jó szempillaspirált, de ez azóta a kedvencem amióta először kipróbáltam. A kefe formája is tökéletes, szépen szét szedi a pillákat és egyenletesen viszi fel a festéket. Nem jTöbb információ
legjobb!!!Az egyetlen igazi fényvédőm. Soha nem kellett mást kipróbálnom, miután rátaláltam erre, szerelem volt elsőre. Gyönyörű végeredmény, pehelykönnyű érzetet kelt még vegyes, zsíros és száraz bőrTöbb információ
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
Nagyon kellemesSok esszencia van benne, jók a maszk kivágásai és a helyén marad, lehet tevékenykedni a viselése közben. Kellemesen hidratált, puha lesz tőle a bőr. Nekem bevált, ajánlom. 😊
Nagyon ajánlomNehezen találok jó szempillaspirált, de ez azóta a kedvencem amióta először kipróbáltam. A kefe formája is tökéletes, szépen szét szedi a pillákat és egyenletesen viszi fel a festéket. Nem jTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket