Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Vélemények – 1
Egyáltalán nem ajánlom ezeket a szempilla sütővasakat, rövid ideje használom őket, de a szempillák szakadása miatt a selejtezés ideje lejárt. Először azt hittem, hogy csak ritka eset, egy szempilla ~ véletlenszerűen kihullik, de miután többször is megtörtént velem, a sütővasak használhatatlanok, ráadásul a szempillák göndörítése átlagos, összehasonlítható a régi Tweezerman csipeszémmel, ami már régóta megvolt, és ki akartam cserélni erre, ami hiba volt. Ráadásul a minőségük sem túl jó, rögtön az első használatnál, amikor a csipeszszemeket az ujjaimra tettem, a fekete műanyag betétek azonnal meglazultak és leestek. Legszívesebben visszaküldném őket, különben ki kell dobnom...
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.