SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
Rózsavizes maszkAmit a leírásban ígérnek, azt meg is kaptam. Puhítja, felfrissíti az arcbőröm. A szövetmaszk megfelelő méretű és az esszencia megfelelő mennyiségű. Kellemes rózsa illat segít a relaxálásban Több információ
Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól
Some by mi fényvédőEz az első olyan fényvédő, amely nem tömíti el a pórusaimat, illetve nem okozott további aknékat a bőrömön. Matt hatást biztosít és könnyed érzés az arcon.
Tényleg használTerhesség utáni hormonváltozás miatt, gyulladt pattanások kezelésére, nyugtatására vettem a terméket, amire tökéletes bevált, valóban használ, nyugtat, több hónapja töretlenül használom, nagTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ