SzuperNappalra vettem fényvédő alá. Zsíros bőrűként nagyon tetszik, kissé testes krém, nagyon kevés elég belőle. Nem kukacosodik és szép sárga színe van, mellette enyhe, számomra ananász szerű illTöbb információ
TökéletesKettőt is rendeltem, mert anyukám is szeretett volna egyet belőle, szerintem mindkettőnknek bevált.
Jó illata van, és jól hidratál. A hidratált érzés sajnos nem tart túl sokáig.
Hungary Fantasztikus illat, textura. A bőröm beszippantja! Sokat hezitáltam, de örülök,hogy megvettem.♥️
A kiszállítás nagyon gyors volt és igazán esztétikus! Köszönöm!
SzuperNappalra vettem fényvédő alá. Zsíros bőrűként nagyon tetszik, kissé testes krém, nagyon kevés elég belőle. Nem kukacosodik és szép sárga színe van, mellette enyhe, számomra ananász szerű illTöbb információ