Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Tokeletes! 😍🫰🏻Hosszantarto, jo illatu, rengetegen dicsertek! Jobb, mint barmilyen ruzs vagy szajfeny, nagyon konnyen lejon egy torlessel amikor leszedi az ember a nap vegen, de egesz nap rajta marad eves,Több információ
Jó termék Nekem nagyon tetszik.
Tényleg nem érződik az ajkakon.
Szép színe van, én a 07 Envy me árnyalatot vettem meg. Természetes szín, nem közönséges.
És valóban tartós.
legjobbMeg vagyok győződve róla, hogy ez a világ legjobb ajakbalzsama. Jól hidratál, gyönyörű, átlátszó, fényes a végeredménye, és a színei egyszerűen fantasztikusak. Örökké ezt fogom használni :)
Kiváló termékIsteni illata van, jó az ára, hidratál már a harmadik használat után. Amiben jobb, mint eddig bármelyik krém: azonnal beszívódik, nem csúszik a kezem, puha és selymes tőle a bőröm! A képen lTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket