Néha gondolkozom, van-e jobb arcmaszk, de NINCSEz a tökéletes arcmaszk száraz bőrre. Minden alkalommal viszem magammal repülőutakra, de sokszor már az út előtt is felteszek egyet. Ragyogóvá és puhává varázsolja a bőrt. Nincs semmi negatíTöbb információ
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
Magyarország Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna hogy ilyen olcsón találok ilyen jó krémet. Könnyű, géles állaga van, és szinte azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos fénylő rétegeTöbb információ
szemtapaszokRendben vannak ezek a kis szemtapaszok, szépen lehúzzák a reggeli pufit. Annyi a negatívum talán, hogy a tapaszokon rengeteg szérum van, és emiatt lecsúsznak a bőrömről, nem tapadnak rá olyaTöbb információ
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ