Már a második palacknál tartok!A termék nagyon kellemes hűvös, nyugtató érzést hagy a bőrön. Nem irritál. Nyáron különösen jól esik a hőségben egy kicsit befújni az arcodat vele. Nagyon tudom ajánlani!
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
Kellemesen lenyűgözöttEzt a tonikot a kifutó Cica termék pótlására vettem. Kellemesen meglepődtem, mert a tonik ugyanolyan jól illett a bőrömhöz, nem okozott irritációt, sőt nyugtatta. Kellemes, vizes állagú, enyTöbb információ
egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ