SzuperA korongok kétoldalasak. Az egyik oldaluk kissé érdes, a másik sima. A korongok jól átáznak, és még van folyadék az üvegben. Nem szárítják ki a bőrt, és segítenek megbirkózni a bőrhibákkal (Több információ
Szuper termék! Hiába kenem 50 faktoros SPF-el az arcom, mégis egyre több és nagyobb sötét folt jelent meg rajta, amik nagyon zavarnak. Még nincs két hete, hogy elkezdtem használni ezt a tonert, plusz két sTöbb információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
A tökéletes hámlasztóNagyon érzékeny bőröm általában kipattogzik ha hámlasztót használok, ettől viszont csodás egyenletes bőrfelszínt kaptam, még a smink is szebb azóta a bőrömön, nagyon elégedett vagyok! AjánloTöbb információ
SzuperA korongok kétoldalasak. Az egyik oldaluk kissé érdes, a másik sima. A korongok jól átáznak, és még van folyadék az üvegben. Nem szárítják ki a bőrt, és segítenek megbirkózni a bőrhibákkal (Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket