GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
VéleményAz egyik legjobb tonerpad problémás, de érzékeny bőrre. Nem irritál, de minden gyulladást kezel. Az arcom nagyon szép a hidratalokkal kiegészítve.
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket