Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket