4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
SzeretemKombinált, T-vonalban eléggé zsírosodó bőröm van. Mostanában pedig több pattanás is előjött a halántékom környékén.
Az érzékeny bőröm miatt nem mertem hámlasztó krémeket, maszkokat használniTöbb információ
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ