4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket