Kellemes termekKellemes illatu, praktikus kiszereles. Nem okoz irritaciot, nem feszul tole a kombinalt, oregedo bor. Eleg eros, nekem kisse hamlott tole a borom. Jo termek, nem mindennapi hasznalatra.
Szuper Nagyon könnyed, nagyon hidratáló lotion, meleg időben pont elég kombinált bőrre. Az illata nekem tetszik, nem tartós. 10 pont az új csomagolásért, az előző rémálom volt.. Újravevős.
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ
Kellemes termekKellemes illatu, praktikus kiszereles. Nem okoz irritaciot, nem feszul tole a kombinalt, oregedo bor. Eleg eros, nekem kisse hamlott tole a borom. Jo termek, nem mindennapi hasznalatra.