Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Tökéletes tonizálásJanuár 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Toner: Egyszerre nyugtat és hidratál nem ragacsos jól rétegezhetőTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
VéleményAz egyik legjobb tonerpad problémás, de érzékeny bőrre. Nem irritál, de minden gyulladást kezel. Az arcom nagyon szép a hidratalokkal kiegészítve.
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ