Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Ajánlom! Nem szárítja ki az arcbőrt.
Szuper krémes tonik. Nagyon praktikus, nagy kiszerelés, jó áron. Kellemesen hidratálja és nyugtatja a bőrt. Nagyon sokáig elég.
Hűsítő tonik, krémes textúrájú, tökéletes télen krémmel, vagy nyáron a könnyű hidratáláshoz és a bőr ragyogásának fokozásához, menő, hogy nagy mennyiségben van kiadva.
Jó, hidratáló tonik! És ez a méret és ár is - ajánlom :)
Nagyszerű tonik. Nagy mennyiségben kapható és jó áron van. Folyékony állagú, de nem olyan, mint a víz, krémes érzetet ad a bőrnek. Inkább a hideg évszakra alkalmas.
Nem először rendeltem ezt a tonikot. Ez az egyik legjobb tonik, amihez újra és újra visszatérek. Tejes állagú, tökéletesen hidratál és nyugtat, könnyű krémek előtt használom. Nem okoz irritációt. Ilyen minőségért és volumenért az ára egyszerűen ámulatba ejtő.
Nem először rendeltem ezt a tonikot. Ez az egyik legjobb tonik, amihez újra és újra visszatérek. Tejes állagú, tökéletesen hidratál és nyugtat, könnyű krémek előtt használom. Nem okoz irritációt. Ilyen minőségért és volumenért az ára egyszerűen ámulatba ejtő.
Ez a legjobb tonik, amit valaha használtam. Nagyon jól hidratál, nem ragad, és tejszerű az állaga. Nagyon ajánlom.
A tonik használata után a bőröm jól hidratáltnak és nyugodtnak érződik. Bőséges mennyiségből áll, és az ára is nagyszerű. Ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.