VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
🥰Szuper termék, csak ajànlani tudom! Remekül hűsít, jól illeszkedik az arcra és nagyon jól hidratàl. Én a pigmentfoltjaimnál nem vettem észre, hogy halványodtak volna, viszont a kisebb mimikaTöbb információ
Eddigi legjobbRégóta terveztem, hogy kipróbáljam ezt a tonert és szerencsére nem kellett csalódnom.
Az illata nagyon kellemes, jó érzés használni. Az állaga sűrűbb, mint az eddig próbált tonikoké, de pontTöbb információ
🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ