Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
KedvencEddig illatmentes micellás vizeket használtam, gondoltam próba szerencse. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Napi szinten használom. Kombinált bőröm van, tisztítja, nem marad zsíros érzet, csaTöbb információ
HibàtlanTermèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetTöbb információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ