Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 3
Nagyon jó az állaga, könnyen habzik és szépen tisztít.Az egyetlen negatívum, hogy mosakodás alatt csikorgó hang lesz a bőrömön.
Személy szerint azt mondhatom, hogy ez az egyik legjobb sminktermék, amit valaha használtam. Nem irritál és nem okoz kipirosodást, ezért szerintem kiváló termék zsíros és érzékeny bőrre. Nagyon ajánlom
Remek lemosó, gyönyörű, jó az illata, apró részecskéket tartalmaz, imádom. Gyönyörűen letisztítja a sminket vagy a nehezebben ereszkedő rúzst is.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.