Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
KedvencEddig illatmentes micellás vizeket használtam, gondoltam próba szerencse. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Napi szinten használom. Kombinált bőröm van, tisztítja, nem marad zsíros érzet, csaTöbb információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ