Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Tokeletes! 😍🫰🏻Hosszantarto, jo illatu, rengetegen dicsertek! Jobb, mint barmilyen ruzs vagy szajfeny, nagyon konnyen lejon egy torlessel amikor leszedi az ember a nap vegen, de egesz nap rajta marad eves,Több információ