Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 18
Kaptam ajéndékba egy citrusosat ami nagyon jó illatú volt, ez sajnos nem jó. Vártam egy kellemes illatot, max szappan szaga van de nem tudom elmondani mire emlékezetet, csak hogy nem jó. A vizet nem lágyítja és ugyan olyan klóros.
Kellemes illata van, nem tudom biztosan megmondani, hogy lágyított-e a víz, de mosáskor kellemes, könnyű aroma árad belőle.
Ezt a terméket ajándékba kaptam a rendelésem mellé, de őszinte leszek, kicsit haboztam a megrendeléssel, várva egy ajándékot, aminek örülnék, és rábukkantam erre a szűrőre. Izgatott voltam, mert még soha nem használtam ehhez hasonlót. Kicsit aggódtam, hogy illik-e a zuhanyfejemre, de tökéletesen illik. Zuhanyozás utáni utolsó lépésként, öblítésként használom, és nagyon sokáig kitartott... március elejétől a mai napig, két hónap telt el, és még csak a felénél tartok. Szerintem így jobb, mert kevesebb vizet és kevesebb terméket használok, ráadásul nem is tudtam volna csak a zuhanyfejjel megmosni magam. ;) Ennek ellenére még mindig érzem az illatát a bőrömön, és csodálatos illata van a fürdőszobában, még akkor is, ha csak két percre kapcsolom be. Biztosan veszek majd egy másik illatot, ha elfogy ez. És ami a legfontosabb, öblítsd le vele a hajad - remekül lezárja a körömágybőrt! Anyukám is érdeklődik iránta, és tervezem, hogy a jövőben veszek neki egy ilyen szűrőt. Ez egy igazán nagyszerű termék. Ajánlom.
Csodálatos illata van! Úgy éreztem, hogy a bőröm kevésbé száraz, mint általában 😊 Sajnos nem tartott sokáig - szeretek hosszú fürdőket venni.
Alapvetően magamtól nem vettem volna meg a terméket, viszont nagyon megszerettem, Rendszeres használat mellett kevésbé éreztem száraznak a bőrömet, ami nagyon fontos nekem, és élmény volt mindig a finom illatt a fürdőben. Nekünk a cseresznyevirágos volt. Gondolkodom rajta, hogy újraveszem.
Tetszett, nagyon jó illata van, és a víz tényleg lágyabb lett, de meg kell érteni, hogy ez a szűrő nem fogja eltávolítani a felesleges fémeket a vízből stb. Ha a víz nagyon kemény és szennyezett, akkor jobb, ha más speciális szűrőopciókat választasz, és ha a víz normál, de lágyabbra szeretnéd, akkor ez egy jó dolog.
Kellemes illata van, de nincs hatása. Ajándéknak jó, de nem költeném el érte a pénzt.
A zuhanyzás utáni bőr nagyon kellemes tapintású, gyönyörű illata van, kár, hogy nem tart sokáig, 4 felnőttnek 2 hétig elég.
Már kétszer használtam, kellemes illatot hagy maga után, és puhábbá teszi a hajamat.
Nagyon tetszik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.