Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Tokeletes! 😍🫰🏻Hosszantarto, jo illatu, rengetegen dicsertek! Jobb, mint barmilyen ruzs vagy szajfeny, nagyon konnyen lejon egy torlessel amikor leszedi az ember a nap vegen, de egesz nap rajta marad eves,Több információ
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket