Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 24
A hajam tényleg sokkal kevésbé kezdett hullani! Hihetetlen!
Nagyon elégedett vagyok ezzel a hajtonikkal. Nem zsírosítja a hajat, hidratál, olyan mentolos illata van, kellemesen hűsíti és nyugtatja a bőrt. Nagy előnye, hogy spray kiszerelésben kapható, könnyen felvihető. A hajam most nagyon gyorsan nő, dúsabb, sok új hajszálam van. Ezzel a termékcsalád samponjával együtt használom. Nagyon ajánlom, már másodszor vettem meg.
Rövid ideje használom a tonikot, de máris tetszik. Nem zsírosítja a hajamat, nagyszerű illata van, használat után kellemesen hűsíti a bőrömet, és egyáltalán nem irritálja, szárítás után volument ad a hajnak.
Egy barátomnak vettem, könnyű állagú és nem zsírosítja a hajat. Nem számítottam rá, hogy használat után a haj megvastagszik, és nem is történt. Viszont a fejbőr állapotán nagymértékben javított, nem száraz, nem korpásodott, a bőr megszűnt viszketni. Majdnem 2 hónap használat után írom ezt a véleményt, de a változás elég gyorsan jött.
Használom és nagyon boldog vagyok.
Két hét használat után sokkal kevésbé kezdett hullani a hajam! A legjobb hatás érdekében fújd be, masszírozd be és fésüld ki. Valóságtalan felfedezés😍
Nagyon jó hajtonik, hűsítő hatással van a bőrre – nem melegít, mint a népszerű drogériás testápolók! Nekem nem jelent különbséget, de másoknak számíthat. Rendszeres használat esetén nagyszerű eredményeket ad.
Nagyon tetszik ez a tonik, és biztosan újra fogom venni! 🫶🏼 Annyira hatékony! 🫶🏼 Nagyon tetszik ez a tonik, biztosan újra fogom venni! 🫶🏼 Gyorsabban nő tőle a hajam, és még az érzékeny fejbőrömre is tökéletes.
már másodjára vettem meg, nagyon hatásos termék
A hajtonik kellemesen hűsítő hatású, és friss érzetet hagy a hajamban. Nem hagy zsíros érzetet.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.