nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
Kellemes Évek óta használom, nagyon szeretem, mert szépen hidratálja a problémás kombinált bőrömet. Nagyon érzékeny, de szerencsére nem irritál egy kicsit sem. Esténként szoktam felvinni.
Remek lotion, de nagyon illatosEz egy jó összetevőlistás lotion, remekül hidratál, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, a csomagolása praktikus, szép üvegben van, optimális mennyiséget ad a pumpás kiszerelés, ár-érték aTöbb információ