Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 3
Vettem ezt a krémet, a márkával óvatosan, és azt kell mondanom, nagyon szeretem. Nagyszerű nyárra, mert könnyű, mégis egyenletes állagú. Gyorsan beszívódik, hidratált, ragyogó és bársonyosan puha bőrt hagy maga után. Könnyed, kellemes illata van.
Egy nagyon kellemes állagú és tapintású krém – pont az, amit már régóta kerestem. Hosszú ideig telt és hidratált bőrérzetet hagy maga után, de nem okoz duzzanatot. Reggel és este használom. Azt is elmondhatom, hogy nagyon kényelmes az adagolása.
Nagyon jó szemkörnyékápoló krém, kellemes állagú, jól hidratálja a bőrt
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.