4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
Szuper Nagyon könnyed, nagyon hidratáló lotion, meleg időben pont elég kombinált bőrre. Az illata nekem tetszik, nem tartós. 10 pont az új csomagolásért, az előző rémálom volt.. Újravevős.
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Hidratáló tonikHasználat után azonnal érzem, mennyire hidratálttá válik a bőröm. Könnyed, kellemes illata van. Biztosan újra fogom venni. Ajándékba kaptam egy sampont, egy maszkot és rengeteg mintát is - mTöbb információ
Remek lotion, de nagyon illatosEz egy jó összetevőlistás lotion, remekül hidratál, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, a csomagolása praktikus, szép üvegben van, optimális mennyiséget ad a pumpás kiszerelés, ár-érték aTöbb információ
Nem rosszTonerként van megnevezte, de én egy könnyű toner utáni szérumként használom. Az adagolója is inkább szérumhoz illik szerintem. Erős kissé borsos illata van, ami zavart az elején, de már megsTöbb információ
Chogongjin Most már másodszorra vásárlók ebből a márkából, arctonikot. Az előző sötét üvegben van, azt hiszem az a geum sul. Van ezekből emulzió is, ami még erőteljesebb. De aki ezt még nem próbálta, aTöbb információ
Gyorsan fogyImádom az illatát, vizes állagú, nem irritál, nem szárít, és kellemes használat után a bőröm. A felszínes bőrhibáim csökkentek, de másfél hónap használat után a mélyebbek nem javultak akkoráTöbb információ
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ