Eddigi legjobbRégóta terveztem, hogy kipróbáljam ezt a tonert és szerencsére nem kellett csalódnom.
Az illata nagyon kellemes, jó érzés használni. Az állaga sűrűbb, mint az eddig próbált tonikoké, de pontTöbb információ
egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ