Tökéletes tonizálásJanuár 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Toner: Egyszerre nyugtat és hidratál nem ragacsos jól rétegezhetőTöbb információ
Tökéletes tonizálásJanuár 03-a óta használom az arc lemosót és a tonert, nagyon szeretem őket és mostani állapotot fotóztam nagyon sokáig elég. Toner: Egyszerre nyugtat és hidratál nem ragacsos jól rétegezhetőTöbb információ