❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Örülök,hogy megrendeltem ezt a tonikot ❤️Kellemes érzetet hagy maga utàn és nem okoz irritációt. Alaposan megtisztítja a bőrt és felkészíti a következő lépéshez.
❤️Eddigi legjobb arclemosó amit használtam, többször is újra vásároltam már, mondjuk elég sokáig elég 1 üveg, általában 3-4 pumpa elég. A szempillaspirál miatt a szememet is alaposan megszoktaTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket