EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Nagyon tetszikAhhoz képest, hogy milyen magas százalékban tartalmaz azelainsavat, nagyon könnyed és folyós az állaga. Utána hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön, de ha beszivódik, már nem zavaró.
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
HibàtlanTermèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetTöbb információ
Kicsit szárítAz én bőrömnek szárítja. Nyáron rendben volt, de télen túl sok. Főleg, ha utána sminkelsz, látom, hogy az államon hámlik a bőr a szárazságtól
EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ