4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
nagyon jókicsi mintát kaptam belőle, majd kipróbálás után azonnal meg is vettem a teljes méretet. imádom, nagyon szép puha tőle a bőröm, heti 2-3 alkalommal használom. újra fogom venni!
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Nem rosszÁrtani nem árt, de patikra szerintem sajnos nem használ semmit. Ellenben instant hűsítő hatása van ami a nagy melegben nagyon kellemes tud lenni.
ÍgéretesTermékmintaként kaptam, de annyira megtetszett, hogy biztosan fogok belőle rendelni. Szuper könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, tökéletes az aknéra hajlamos bőrre.
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket